Бумбокс повідомили про вихід EP «Голий Король»

Також колектив анонсував тур на його підтримку.
Бумбокс Голий Король міні-альбом купити квитки Андрій Хливнюк Колишня Болельщик Сталеві Квіти Вечір В Ріо O.Torvald
Фото: надане Top Media Communication

Нещодавно гурт Бумбокс повідомив що у серпні випустить свій довгоочікуваний міні-альбом «Голий Король».

«Платівка буде доступною на компакт-дисках, касетах та у цифровому вигляді. Передзамовлення будуть відкриті у середині липня», – повідомляють у прес-службі колективу.

На підтримку міні-альбому Бумбокс анонсували концертний тур, який охопить 21 місто та розпочнеться сьомого вересня з концерту у Чернівцях.

Андрій Хливнюк, фронтмен гурту про осінній тур «Голий Король»: «Декілька днів тому (прес-конференція відбулася 23 травня у Fedoriv Hub. – прим. ред.), у центрі міста Київ, перед камерами і під спалахи фотоапаратів ми, гурт Бумбокс, повідомили, що восени поїдемо в тур. Двадцять один концерт на підтримку нової платівки “Голий Король”.
Нажаль, ніхто і ніколи не зможе пояснити, що таке бути в турі! У турах з нами відбувалось те, про що можна написати ще тацю альбомів – скуштувавши тур одного разу, ви стаєте турозалежними. У турі, здалеку, ви побачите всю жалюгідність мілких і безпідставних сварок з рідними. У турі стає очевидним, кого ви насправді любите і хто любить вас. Рік за роком і тур вам стає просто таки необхіден, як ліки. Це шокова тУрапія. Ми їдемо у тур і кличемо усіх меломанів на наші концерти».

Наразі можна придбати квитки на п’ять концертів туру «Голий Король» – у Чернівцях (7 вересня), Івано-Франківську (8 вересня), Ужгороді (10 вересня), Полтаві (14 вересня) та у Києві (18 листопада).

Зазначимо, що до складу міні-альбому «Голий Король» увійде шість пісень: «Колишня», «Голий Король», «Болельщик», «Сталеві Квіти», записана разом з гуртом O.Torvald композиція «Вечір В Ріо» та акустична версія пісні «Люди» у якості бонус-трека.

Нагадаємо, сьомого березня гурт Бумбокс презентував відеокліп на пісню «Колишня».

За матеріалами: Top Media Communication