Бумбокс повідомили деталі максі-синглу «Люди» та туру на його підтримку

Фізичний реліз міститиме комплект стікерів та спеціальну карту з автографом одного із музикантів.
Бумбокс Люди максі-сингл Андрій Хливнюк Валентин Матіюк Андрій Самойло Павло Литвиненко Денис Левченко Олександр Люлякін
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Надія Белік

Під час прес-конференції, яка відбулася 15 березня і була присвячена виходу максі-синглу «Люди» та туру на його підтримку, учасники Бумбоксу повідомили деякі деталі майбутніх подій.

Другий в історії колективу максі-сингл побачить світ першого квітня. До його складу увійде п’ять пісень – екранізовані раніше «Люди», «Выход» та «Злива» (за участі Джамали та Pianoбоя), а також поки не оприлюднені «Рок-н-рол» та «Мала».

Валентин Матіюк, діджей гурту: «Я б хотів розповісти про пісню “Мала”. Це красива пісня, і я дуже хотів поліпшити її, а не покалічити. Я знайшов багато красивих семплів, вони підходили, але хотілося чогось особливого. І я спробував вертушку, яку ніколи не використовував – Vestax SPD-3000 – грав на midi-клавіатурі, скретчував. Сподіваюся, почуєте. Ще мені більше, ніж будь-коли, сподобалися тексти Андрія [Хливнюка]. Наче про мене написано».

Робота над чотирма композиціями цього релізу відбувалася на київській студії «Бобіна» під керівництвом саундпродюсера Дмитра “Боба” Хомулка, а пісня «Злива» була записана на студії «З ранку до ночi» саундпродюсером Дмитром Шнайдером.

Андрій “Муха” Самойло, гiтарист Бумбоксу: «Усі пісні з цього максі-синглу були записані в різний час, у них різний настрій, вони дуже відрізняються одна від одної на енергетичному рівні. Ми довго над ними працювали і мені подобається, як звучить сингл. Не в останню чергу тому, що в групу прийшов Паша [Литвиненко] і ми стали ще сильнішими».

Піаніст Павло Литвиненко офіційно став учасником Бумбоксу минулого року. До цього він більше року їздив з гуртом в якості сесійного музиканта.

Павло Литвиненко, клавішник гурту: «Я граю з Бумбоксом вже рік. Відчуваю себе відмінно. Мені подобається, що тут при написанні пісень слухають всіх. Народилася ідея у Дениса – починаємо працювати з нею. Я приношу щось – мене з задоволенням слухають».

Випуском максі-синглу займатиметься Moon Records. Наразі він доступний для передзамовлення в iTunes.

Денис Левченко, бас-гітарист колективу: «Коли ти пишеш альбом, важливо бути відкритим і комунікабельним. Думаю, нам це вдалося. Музиканти люблять говорити про кожен альбом, як про більш “дорослий”. Можете мене закидати помідорами, але “Люди” – саме такий [реліз]. Найголовніше для мене – це крок вперед у плані роботи з мелодією і гармонією».

В кожен фізичний примірник синглу буде вкладено комплект стікерів та спеціальну карту з автографом одного із шести музикантів гурту.

Олександр Люлякін, барабанщик Бумбоксу: «Було кілька версій пісні “Люди”. До речі, вона записувалася довше за інші. В одній із версій я, наприклад, використовував тільки електронні звуки, грав на семплері. Це був експеримент. Може, її і опублікують колись. “Рок-н-рол” починався як жарт. Я грав важкий хіп-хоп біт, ми сміялися, було дуже весело. Потім Андрій дістав записну книжку і каже: “Це круто, давайте грати!”. Муха почав грати риф, Паша з божевільними басами… Дуже цікава пісня!».

На підтримку релізу Бумбокс відправляться у турне, яке охопить 14 міст України. На сьогодні уже підтверджено концерти у одинадцяти із них:

2 квітня – Київ, Палац Спорту (купити квитки)
8 квітня – Дніпропетровськ, «Тайм-Аут» (купити квитки)
9 квітня – Полтава, «Villa Крокодила» (купити квитки)
15 квітня – Запоріжжя, Дніпроспецсталь (купити квитки)
16 квітня – Кривий Ріг, Палац Молоді та Студентів
19 квітня – Одеса, Палац Спорту
13 травня – Чернівці, Літній Театр
14 травня – Івано-Франківськ, «Platinum»
28 травня – Львів, Палац Спорту «Спартак» (купити квитки)
4 червня – Чернігів, Літній Театр
11 червня – Сєвєродонецьк, Льодовий Палац Спорту

За матеріалами: Top Media Communication