Бумбокс показали, як знімають кліп на нову пісню

Очікується, що композиція «Колишня» увійде до нового ЕР киян.

Музиканти столичного гурту Бумбокс оприлюднили відео зі зйомок кліпу на пісню «Колишня». Композиція, найімовірніше, увійде до нового міні-альбому «Голий Король».

На відео можна побачити, що за процесом зйомок уважно спостерігає дружина фронтмена колективу Андрія Хливнюка Анна Копилова.

Й хоча у таборі Бумбоксу ніяк більше не коментують роботу над новим відео, можна припустити, що її режисером стане саме дружина Хливнюка, яка, до речі, уже має в активі один кліп для гурту – «Выход». Також Анна знімала відео для Pianoбой («Горя Чуть Слышно»), O.Torvald («Это Все») та Bahroma («На Глубине»).

Окрім творчих планів Бумбокс поділилися і своїми концертними планами.

Так, десятого грудня колектив відіграє у Буковелі (на відкритті зимового сезону. – Прим. ред.), а 24-го – зіграє останній концерт цього року у київському клубі Atlas (купити квитки).

«У лютому [2017 року] з концерту у Мінську почнеться третя частина туру “Люди”. До середини березня граємо в Україні, потім їдемо у міні-тур по Німеччині, Австрії і Чехії. Концерти у Німеччині починаються з шоу у Франкфурті-на-Майні 17 березня (17.03 – Франкфурт-на-Майні; 18.03 – Кельн; 19.03 – Берлін; 21.03 – Прага; 22.03 – Відень. – Прим. ред.) 15 квітня граємо у Дубаї, а потім їдемо у Канаду і США. Додому потрапимо не раніше середини травня, і з концерту у Львові почнемо тур у підтримку нового EP “Голий Король”», – йдеться на сторінці гурту у Фейсбук.

Нагадаємо, у вересні Бумбокс на низці концертів виконували нову пісню, яка має назву «Сталеві Квіти»: