Бумбокс офіційно презентували новий сингл «Колишня»

А за п'ять днів колектив презентує і відеокліп на цю пісню.

Гурт Бумбокс оприлюднив перший сингл зі свого майбутнього міні-альбому «Голий Король».

Фронтмен колективу Андрій Хливнюк описує аудіоновинку як «мікс з джанглу, блюзу і нової рок-музики».

«”Колишня” – це не тільки розмова о третій годині ночі із тишею з того боку телефонної рубки. Це ще і риторика на тему жіночої краси у тому вигляді, у якому її сприймає сучасна культура. У світі худих і молодих, відомих і не дуже, щось пішло не так. Поняття жіночої і чоловічої краси загубилося у силіконово-ботоксних джунглях. Про це “Колишня” – мікс з джанглу, блюзу і нової рок-музики…», – зазначив музикант.

Цікаво, що саундпродюсером синглу, як і майбутнього EP «Голий Король» став клавішник Бумбоксу Павло Литвиненко.

«Незважаючи на те, що пісня писалася легко, на мій погляд, вийшла одна з найсерйозніших пісень в арсеналі Бумбоксу, наскільки, звичайно, популярна музика може бути серйозною», – зауважив Хливнюк.

Ознайомитися із новинкою від Бумбоксу можна на Саундклауді випускаючого лейблу «Музика для Мас»:

Цифрову копію синглу також можна придбати в онлайн-крамниці iTunes.

Цікаво, що нова пісня Бумбоксу з’явилася у мережі Інтернет учора, першого березня, пізно увечері. На новий сингл колектив на чолі із Андрієм Хливнюком уже устиг відзняти відеокліп. Його прем’єра відбудеться сьомого березня.

Щодо майбутнього міні-альбому колективу, то пісні з нього можна буде почути як на сольних концертах групи, так і на літніх фестивалях, серед яких Atlas Weekend, «Бандерштат», Mainstage, «Iмпульс-фест» та інші.