Бумбокс анонсували великий концерт з багатьма сюрпризами

Одним з таких стане «новий склад гурту та спеціально запрошені гості».
Бумбокс Family Show купити квитки
Фото: надане прес-службою гурту.

Гурт Бумбокс анонсував велике сольне шоу, яке стане чи не єдиною цього літа можливістю для прихильників почути у столиці наживо нові пісні колективу.

«За місяць-півтора на тебе звалиться реклама музичних фестивалів, які проходитимуть у Києві влітку 2019 року. Судячи з досвіду минулих років, їх буде чимало і це – чудово. Що тобі треба знати про ці фестивалі – на жодному з них не гратиме Бумбокс. Це не позиція: цього року ми вирішили, заручившись підтримкою Concert.ua, зіграти великий концерт на Арт-заводі “Платформа”. Від звичайного хорошого концерту Бумбоксу концерт під назвою “Бумбокс Family Show” на “Платформі”, який пройде п’ятого червня, буде відрізнятися… всім…», – сповіщають у прес-службі гурту.

Серед численних принад майбутнього шоу – фотовиставка, присвячена історії гурту, майстер-клас відбарабанщика Бумбоксу Олександра Люлякіна, автограф-сесія, спеціальний мерч, тематична фотозона, перше виконання у Києві пісень з нового альбому «Таємний Код» а також «новий склад гурту та спеціально запрошені гості».

Квитки на «Бумбокс Family Show» можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, наразі колектив оприлюднив два синглі з майбутньої платівки – спільний з гуртом The Gitas трек «Тримай Мене» та драйвовий хіт «Твiй На 100%».

За матеріалами: прес-служби гурту.