Бумбокс анонсували новий сингл

Наразі робота над ним триває.

Гурт Бумбокс має намір продовжити випускати музику малими об’ємами. Через три неповних місяці після релізу свого макс-синглу «Люди», колектив анонсував появу його наступника.

«Поки група у студії репетирує і записує нові пісні – другий сингл не за горами – давайте згадаємо, як пройшов концерт в Сєвєродонецьку», – зазначили музиканти у описі до відеозвіту.

Нагадаємо, минулого тижня менеджмент гурту Бумбокс назвав перші міста, які колектив відвідає у рамках свого осіннього туру. Наразі відомо про виступи колективу у дев’яти українських містах.

«Ще не стихло відлуння барабанів Саші Люлякіна, ще гуляє десь між Житомиром і Чернівцями риф Мухи (Андрій Саймойло, гітарист гурту. – Прим. ред.), ще гарячі диктофони від прес-конференцій, а ми уже репетируємо нові і старі пісні. Скоро у дорогу – восени 2016 ми поїдемо у другу частину туру “Люди”. Що було у першій? Бумбокс зіграли 11 відмінних концертів – Київ, Дніпро, Одеса, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Чернігів, Сєвєродонецьк. Ми вдячні нашим фанам за фантастичну підтримку, постараємося врахувати усі ваші побажання у другій частині туру. Поки можна з упевненістю говорити про концерти у Харкові, Запоріжжі, Маріуполі, Миколаєві, Херсоні, Дніпродзержинську, Кременчуці, Вінниці та Житомирі. Стартуємо у середині вересня, квитки у продажу найближчим часом», – повідомив 15 червня на своїй особистій сторінці у Facebook продюсер гурту Олексій Согомонов.

Зазначимо, у серпні минулого року Бумбокс повідомили про початок роботи над своїм шостим лонгплеєм. Наразі дата його виходу невідома.