Бумбокс анонсували другий сингл з альбому «Таємний Код»

На його появу варто очікувати вже цього тижня.
Бумбокс Таємний Код Твій На 100% Твій На 100 текст Андрій Хливнюк

Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook

/ © Luft

Гурт Бумбокс оголосив дату виходу другого синглу зі свого наступного лонгплею «Таємний Код».

За словами музикантів, композиція, що має назву «Твій На 100%», побачить світ післязавтра, 28 листопада.

«Друга пісня з альбому Бумбоксу “Таємний Код” виходить 28 листопада о 12:00 і називається “Твій На 100%”», – сповістили у таборі колективу.

Нагадаємо, що наразі колектив на чолі з Андрієм Хливнюком працює над своїм шостим студійником. Платівка, яка поки не має офіційної дати виходу, частково записувалася на легендарній французькій студії La Fabrique у Сен-Ремі-де-Прованс. Під керівництвом знаного саундпродюсера Ерве Ле Гуйла (Hervé Le Guil), який співпрацював з Foals, Morrissey, Nick Cave, Radiohead і Rammstein, український колектив записав кілька треків.

Андрій Хливнюк, фронтмен гурту Бумбокс: «Я ніколи не записувався в студіях, які накопичують матеріал з урахуванням накопичення холів. Тобто тут на кожному кроці стоять мікрофони – у кімнатах, на сходах, всюди. Коли ти граєш, вони записують все, навіть найменші відгомони звуку. І весь цей шум йде в запис. Це дуже незвично, але як звучить запис! Сподіваюся, скоро ви зможете оцінити результат. Зараз ми працюємо над двома піснями і сподіваємося до від’їзду закінчити третю. Але в альбомі не може бути трьох пісень або чотирьох пісень. Так що думаю, ми ще повернемося в La Fabrique».

Додамо, що до платівки «Таємний Код» стовідсотково увійде спільна композиція гуртів Бумбокс і The Gitas «Тримай Мене», що була представлена влітку.