Британське інтернет-видання назвало кращі українські релізи 2016 року

До рейтингу увійшли роботи одинадцяти вітчизняних виконавців.

Авторитетний британський музичний інтернет-журнал Louder Than War склав рейтинг найкращих українських «контркультурних» релізів 2016 року.

«У той час, коли переважна більшість музичних видань при складанні своїх рейтингів звертають увагу лише на основних світових музичних експортерів (мова перш за все іде про Великобританію та США. – Прим. ред.), ми вирішили підійти до цього питання дещо з іншого боку, дослідивши музичну культуру України», – говорить автор рейтингу Пол Скотт-Бейтс (Paul Scott-Bates).

Зокрема, журналіст звернув увагу на проект Євгена Філатова The Maneken та його найсвіжіший альбом «Sale 100%».

Не залишився без уваги і один із найбільш гастролюючих та знаних на заході гуртів – ДахаБраха (на фото), який у своєму новому LP «Шлях» «балансує на межі класики та модерну».

Також до рейтингу потрапили релізи Океану Ельзи (альбом «Без Меж») та «найбільш інтригуючого музичного діяча “нової України”» ONUKA (міні-альбом «Vidlik»). До речі, автор рейтингу окремо відзначив композицію Нати Жижченко «1986», присвячену аварії на Чорнобильській АЕС.

Окрім вищезгаданих артистів до топ-11 кращих українських музичних релізів за версією Louder Than War потрапили EP «Start-up Молодость» Вагоновожатых, семитрековий реліз одеських альтернативщиків My Personal Murderer «Cauchemar», міні-альбом «Rosa» із дискографії Vivienne Mort, «експериментальна» платівка iamyou «Змістовно Різні», однойменний лонгплей гурту Один В Каное, альбом [«для тих, хто відчиняє двері у невідомість та шукає годину звукового ескапізму»] lo-fi-банди Был Замечен… «Стало Еще Только Хуже» та спільний сингл українсько-канадського дуету Ummagma із британськими піонерами дрімпопу A.R.Kane – «Winter Tale».

Нагадаємо, за підсумками 2015 року міні-альбом Ummagma «Frequency» потрапив до топів більш як 50 зарубіжних видань. Також до двадцятки кращих композицій 2015 року за версією американського видання потрапила пісня Omodada «All My Gods».