Brunettes Shoot Blondes створили новий музичний інструмент

У корпус рояля XIX сторіччя колектив помістив 20 різних музичних інструментів.
Brunettes Shoot Blondes Houston Андрій Ковальов
Фото: надане прес-службою гурту.

Криворізькі вигадники з гурту Brunettes Shoot Blondes перетворили старий рояль на справжній арт-об’єкт.

Як повідомляють у прес-службі інді-колективу, музиканти оживили зламане вінтажне піаніно, перетворивши його на гібридний рояль з 20 інструментами всередині.

«Учасникам гурту спала на думку ідея створити справжній аналоговий апарат, який би міг грати на різних інструментах за допомогою натискань білих і чорних клавіш. У такий спосіб при натисканні клавіш грають вбудовані маримба, бубон, цимбали і навіть кастаньєти. Існують також спеціальні механічні пристрої, що дозволяють відтворювати звуки віолончелі, скрипки та органу», – сповіщають у прес-службі інді-квартету.

Оцінити вигадливість музикантів та побачити інструмент у дії можна буде вже 29 січня, коли відбудеться прем’єра лайв-відео на нову пісню «Houston». До речі, саме з цією композицією колектив братиме участь у півфіналі Національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення 2019».

«Головна ідея була у тому, щоб вся механіка між інструментами працювала без електрики. Одним із найскладніших завдань була інтеграція невеликого органу. Найсмішніше, що нам довелося врешті-решт навчитися грати на ньому», – розповідає фронтмен Brunettes Shoot Blondes Андрій Ковальов.

Тизер лайв-відео на пісню «Houston»:

Нагадаємо, гурт Brunettes Shoot Blondes гучно заявив про себе у вересні 2014 року, коли побачив світ кліп на пісню «Knock Knock». При створенні цього креативного відео було задіяно кілька десятків гаджетів компанії Apple, а про саму відеороботу написали провідні світові ЗМІ. Також цей кліп здобув нагороду за кращу концепцію на «Berlin Music Video Awards».

За матеріалами: прес-служби гурту.