Brunettes Shoot Blondes отримали престижну американську премію

Свіжу відеороботу інді-гурту визнали «Найкращим музичним відео».
Brunettes Shoot Blondes Hips Los Angeles Film Awards Андрій Ковальов
Фото: скриншот з кліпу

Днями інді-гурт Brunettes Shoot Blondes став лауреатом Los Angeles Film Awards – кваліфікаційного конкурсу від IMDb. Презентований у грудні минулого року кліп на титульну пісню з міні-альбому «Hips» журі конкурсу назвало «Найкращим музичним відео» березня.

Андрій Ковальов, фронтмен гурту: «Цей кліп ми хотіли зробити трохи дивним. Тому шукали незвичні речі на блошиних ринках та купували щось цікаве у подорожах. Спеціально для відео у Берліні виготовили гітару, а інші аналогові інструменти та більшість предметів інтер’єру зробили власноруч. Також ми спекли торт у формі жіночих стегон, бо пісня має назву “hips” (англ. стегна)».

Відеокліп «Hips»:

Зазначимо, що цей виднограй також став номінантом Берлінського фестивалю Music Video Awards у категорії «Найкраща концепція». Відео буде змагатися з роботами таких відомих гуртів, як Alt-J та Royal Blood. А 23 травня BSB зіграють на урочистому відкритті цієї премії у Берліні.

Нагадаємо, минулого літа Brunettes Shoot Blondes уперше виконали україномовну пісню. Сталося це під час європейського туру гурту. Тоді колектив заспівав українську народну пісню «Гей, Соколи» у програмі найрейтинговішого радіо Словаччини «Fun Radio» (радіостанція залишається однією з найпопулярніших упродовж 26 років).

«Усі наші треки англомовні, але ми дуже хотіли нагадати про те, звідки ми родом. Тому коли нас запросили на радіо у Братиславі, ми вирішили виконати рідну пісню українською та словацькою мовами», – розповів фронтмен Brunettes Shoot Blondes.

Відео з виступу гурту на «Fun Radio»:

За матеріалами: прес-служби гурту