Брати Гадюкіни заспівали про підкаблучників

Пісня «Підкаблучник» увійде до наступного альбому «гадів» «Сміх і Гріх», презентація якого відбудеться третього грудня у столичному «Caribbean Club».
Брати Гадюкіни Підкаблучник скачати купити слухати Сміх і Гріх Caribbean Club купити квитки
Фото: надане прес-службою гурту.

Легенди української рок-музики – Брати Гадюкіни – представили вже шостий сингл зі свого давно анонсованого альбому «Сміх і Гріх». Новинка має назву «Підкаблучник» та доступна для онлайн-прослуховування з третього жовтня.

«У житті майже кожного “мачо” бувають часи, коли на шляху трапляється жінка і від неї втрачаєш розум. Ти говориш: “Я від твоєї вроди топчу дорогу в дурку…” – і навіть не уявляєш, що її каблук вже над головою!
“Брати” знайшли з цієї ситуації вихід і доволі несподіваний: “Хай приходе в моду танкетка. Танкетка!.. Я моду люблю”», – йдеться у описі до пісні.

Сингл «Підкаблучник»:

Свіжооприлюднена аудіоробота увійде до наступного альбому «гадів» «Сміх і Гріх», презентація якого відбудеться третього грудня у столичному «Caribbean Club». Квитки – за посиланням.

Раніше цьогоріч Брати Гадюкіни представили «растаманську сагу про статевий зв’язок поколінь», що має назву «Сивина В Бороду».

А на початку липня випустили пісню «Хто Ти?», яка була написана за мотивами трьох найхітовіших «мєдляків» гурту – «Роксоляна», «Жовті Стрічки» та «Соломія».

За матеріалами: прес-служби гурту.