Брати Гадюкіни випустили довгоочікуваний альбом «Сміх і Гріх»

Разом з бонус-треками до нової платівки увійшло 15 композицій, більша частина з яких була оприлюднена раніше у якості синглів.
Брати Гадюкіни Сміх і Гріх альбом купити слухати Михайло Лундін Павло Крахмальов
Фото: надане прес-службою гурту.

Легендарні Брати Гадюкіни розродилися довгоочікуваним альбомом «Сміх і Гріх», який анонсували ще кілька років тому. Платівка містить 12 пісень та три бонус-треки.

«Брати Гадюкіни подорослішали. У новому альбомі ви подивитесь очима шляхетних розбишак на події сьогодення, на світ, який ми створюємо самі», – кажуть у прес-службі «гадів».

Самі ж музиканти називають наповнення платівки «маленькими історіями про велику любов».

«Життєвий дорослий альбом дорослих мужчин. Повністю відповідає своїй назві. Альбом записаний на хорошій студії з новим саундом і зовсім іншою технікою звуку», – говорить про платівку барабанщик колективу Михайло Лундін.

Щодо назви платівки, то клавішник гурту Павло Крахмальов говорить про неї так:

«Уявіть, що Сміх і Гріх – це подружжя. Вони весь час разом і все роблять разом, а потім і діти в них народжуються в Гріху, але Смішні (і розумні, як вони на то сподіваються). Коротше, жізнь у них цікава і різноманітна! Так само, як і у нас».

Другий після смерті Сергія Кузьмінського альбом Гадюкіних доступний на Apple Music, Google Play, Sportify та Deezer. Також платівку можна у повному обсязі послухати на Ютюбі:

Концертна презентація платівки відбулася третього грудня у київському Caribbean Club. Також наживо альбом мають можливість почути у Львові (8 грудня), Харкові (12 грудня) та Дніпрі (13 грудня).

Нагадаємо, попередній повноформатник «гадів» побачив світ 2014 року.