Брати Гадюкіни влаштували «Сафарі» на «силіконових» жінок

Легендарний рок-гурт презентував іще одну пісню з майбутнього альбому.
Брати Гадюкіни Сафарі Ігор Мельничук Гади Павло Крахмальов Михайло Лундін Сміх І Гріх
Фото: надане прес-службою гурту.

Живі легенди української рок-музики Брати Гадюкіни продовжують порційно знайомити слухачів з наповненням свого майбутнього альбому «Сміх і Гріх». Цього разу колектив презентує пісню «Сафарі», яку присвятив «силіконовим світським левицям».

«Жєнщіни, що прагнуть силіконового раю, астанавітєсь! Чесне слово, ми любимо вас без пластики, кріокамер та усіляких недоречних апгрейдів! І в нас вже немає сил та грошей пересаджувати причоскі з гузиці!», – коментує нову пісню бас-гітарист та вокаліст гурту Ігор Мельничук.

Сингл «Сафарі»:

Зазначимо, що свіжооприлюднена пісня «Гадів» стала третім за рахунком синглом з майбутнього лонгплею. Два тижні тому колектив випустив окремим релізом композицію «Крав», яку назвав «передвиборчим маніфестом».

«Кажуть, що “слуги народу” у теперішні важкі для країни часи крадуть ще з більшим цинізмом. В “Гадів” красти нема чого, але “за дєржаву абідно”. Тому ми скрутили крадіям при владі смачну дулю у вигляді пісні “Крав”. Тепер тій сволоті – труба!», – іронічно говорить про сингл Ігор Мельничук.

Нагадаємо, що у березні відбулася прем’єра першої у пісенному репертуарі рокерів англомовнаої композиції «ФРАНКЕНШТЕЙН/Oh My Love», слова до якої були запозичені із великої кількості світових хітів.

За матеріалами: прес-служби гурту.