Брати Гадюкіни екранізували «Історію Однієї Курви»

Легендарні рокери презентували сатиричний ролик, присвячений виборам.
Брати Гадюкіни кліп Історія Однієї Курви
Фото: стоп-кадр із кліпу

Брати Гадюкіни презентували кліп на абсолютно нову композицію «Історія Однієї Курви». Режисером анімаційного ролика став Борис Денисевич із «Moka animation studio».

За словами музикантів, відео та пісня присвячені виборам в Україні і змальовують узагальнений образ кандидата у депутати, який знову і знову хоче до влади.

Ігор Мельничук, бас-гітарист гурту: «Я би із посмішкою говорив про «Курву». Історія проста – треба йти голосувати і думати, кого ти обираєш. Треба згадувати історію кожного персонажа, який скакав по всіх партіях та блоках, а тепер знову лізе до влади.
Створюючи «Курву» зверхідеї чи зверхзадачі ми собі не ставили. Історія ходить по колу, а ми за нею, тому в політиці багато людей, яким вже давно час на сміттєвище. Зараз ми бачимо на вуличних бордах виборчі пики, що вже років 10-15 не зникають. Ми провокуємо сьогодні думати кого обирати, щоб завтра не ходити знову на Майдан, не кидати пляшками, щоб люди не ставали під кулі».

Відзначимо, що екранізована пісня створена у нетиповій для Гадюкіних стилістиці мюзікла, й увійде до рок-опери «Башти Вавілону», роботу над якою музиканти почали цієї осені.

Павло Крахмальов, клавішник колективу: «Пісня і кліп про те, що важливо починати із себе і своєї сім’ї. Спитай себе: чому ти не ходиш чи ходиш на вибори, чому тобі все рівно, кого обираєш? Або чому ти власноруч обираєш президента чи депутата, а за півроку у Фейсбуці пишеш, що «всьо пропало»? Адже то ти собі не довіряєш, власному вибору. Треба довіряти собі, не бути байдужими до своєї долі й голосувати. Бо сьогодні багато обраних серед незваних, але є чимало достойних людей, яким треба дати можливість працювати. Ми віримо у молоде покоління».

Відеокліп «Історія Однієї Курви»:

Нагадаємо, останній на сьогоднішній день студійний альбом «Гадів» «Made In Ukraine» побачив світ восени минулого року і за його підсумками потрапив до 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.

За матеріалами: Top Media Communication