BRAT і Павло Нечитайло показали кліп на пісню «Папі Тяжело»

Потужна музична колаборація львівського та кам'янець-подільського митців нарешті отримала візуальне утілення.
BRAT Павло Нечитайло Папі Тяжело відео кліп Шпиталь Рекордз
Фото: скриншот з кліпу.

Реп-виконавець зі Львова BRAT екранізував трек «Папі Тяжело» зі свого міні-альбому «Tomos», що побачив світ 2019 року.

Зауважимо, що ця композиція записана у колабі з NE CHI TAI LOVE – проектом одного з учасників популярного інді-дуету Zapaska Павлом Нечитайлом. Власне, у новому відео музикант кам’янець-подільської формації теж присутній. Точніше, виконав одну з головних ролей.

Додамо, що «Папі Тяжело», як і інші композиції ЕР «Tomos», записувалися та зводилися на знаній тернопільській студії Шпиталь Рекордз.

Нагадаємо, що попередній відеокліп BRAT’а на пісню «Йду За Стаффом» вийшов рік тому. У ньому львівський репер не з’являвся, натомість головну роль у виднограї виконала відома організаторка, засновниця культурної агенції Лінія Втечі Ляна Мицько.

Ну, а свій перший кліп BRAT презентував ще у у квітні 2018 року. У відео на трек «ФОП» використані матеріали з Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного. А запрошеною зіркою стала Юлія Шпачинська.

Також радимо переглянути нову відеороботу неординарного львівського інді-гурту The Castle на пісню «Letters» з їхнього обласканого критиками минулорічного міні-альбому «Juvenile».