Blooms Corda презентували відео на пісню «Тетріси Із Фраз»

Це дебютна робота у відеографії столичного інді-колективу.
Blooms Corda відео кліп Тетріси Із Фраз GIGOTOSIA Даниїл Галико Дмитро Чернявський Катерина Гринець
Фото: скриншот з відео

Вчора, 22 листопада, кияни Blooms Corda презентували відеокліп на пісню «Тетріси Із Фраз», яка увійшла до третього лонгплею гурту  «GIGOTOSIA».

Даниїл Галико, фронтмен Blooms Corda: «Я думав, що свій перший кліп Blooms Corda ніколи не зніме, але завдяки нашій команді, це стало реальністю. Всі дуже сильно постарались попри димові сповіщувачі, дощову погоду, пробки в квартирі та “я зараз викличу поліцію”».

Виднограй став дебютною роботою не лише для колективу Галика, але й для Катерини Гринець, яка вперше спробувала себе у ролі режисера.

«Це перший кліп, який я зняла як режисер. Шалено переживала з цього приводу. Але завдяки чудовій команді зйомка вдалася: оператор кайфував від відсутності рекламних кадрів, актор розумів з півслова, багато посміхався і танцював. Даня довіряв, тому що ідея кліпу була мені близька», – ділиться враженнями Катерина.

Додамо, що ідея відео належить лідеру Blooms Corda, а головну роль у кліпі виконав молодий актор Дмитро Чернявський.

Відеокліп «Тетріси Із Фраз»:

Нагадаємо, альбом «GIGOTOSIA» побачив світ у жовтні минулого року. Платівку було записано на студії Derevo. Окрім Даниїла (музика, слова, зведення) у роботі над платівкою також узяли участь Назар Вачевський (альт-саксофон, тенор-саксофон, баритон-саксофон, флейта, бас-кларнет) Олексій Герман (труба), Анна Лата (клавішні, бек-вокал) та Софія Швагер (вокал).

За матеріалами: прес-служби гурту