Black Maloka випустили «олдскульний» дебютник

Колектив прагне популяризувати англомовну українську музику.

Нещодавно столичні інді-рокери презентували свій перший лонгплей. «Shangri-La» – саме так називається повноформатник хлопців – містить у собі десять треків, запис яких проходив на трьох київських студіях.

Серж Кузьков, лідер гурту Black Maloka: «Спершу ми хотіли просто зробити компіляцію з найбільш готових і продуманих на момент запису композицій. Вже у процесі роботи над матеріалом виникло бажання об’єднати ті десять треків, що ми їх обрали, у одне ціле. Як за настроєм, так і за звучанням. І зробити такий собі класичний «олдскульний» концептуальний рок-н-рольний альбом».

За словами музиканта, метою лонгплею є реклама і просування бренду Black Maloka як неординарного для української інді-сцени проекту та популяризація англомовної української музики загалом.

«Ми знаємо, що нас активно слухають за межами України, зокрема у Польщі, Німеччині та США. Ми співаємо англійською без акценту, нам не соромно за наші тексти перед носіями мови. Ми хочемо, щоб люди в усьому світі дивувались, дізнаючись, що наша музика є «made in Ukraine». При цьому ми є реалістами і усвідомлюємо що тут, на Батьківщині, витримувати конкуренцію з україномовними проектами – непросте завдання», – ділиться думками Серж.

Фронтмен Black Maloka також зізнається, що попри те, що репертуар гурту здебільшого складається із пісень соціального спрямування, музиканти хотіли зробити цей альбом «максимально легким, прозорим і деякою мірою романтичним, з домішками меланхолії, істерії та сюрреалістичними текстами» і характерними для них іронією та мавпуванням.

До речі, стосовно назви платівки, то хлопці позиціонують її так: «Shangri-La – це місце, у якому тобі максимально комфортно, а також твій стан і твої відчуття, коли ти у цьому місці знаходишся».

Для Black Maloka ж Shangri-La – це Київ, літо, друзі, улюблені напої та улюблені локації, де учасники групи люблять проводити свій час.

Слухати дебютний альбом киян можна на їхному Саунклауді:

Нагадаємо, у січні Black Maloka оприлюднили дебютний кліп на пісню «The Machine».