Біла Вежа представили третій сингл зі свого майбутнього альбому «Бути Вільним»

Композицію «Ти Дивовижна» викладено онлайн рівно за тиждень до релізу лонгплею.
bila-vezha-ty-dyvovyzhna-syngl-buty-vilnym-albom
Фото: із офіційної спільноти гурту у ВКонтакте / © Надія Белік

Столичний рок-квінтет оприлюднив черговий сингл зі свого третього студійного альбому. Реліз пісні «Ти Дивовижна» відбувся сьогодні, 15 вересня.

«Рівно через тиждень, 22 вересня, відбудеться презентація нашого нового альбому “Бути Вільним”. А щоб вам легше було чекати, ми підготували для вас сюрприз: представляємо вашій увазі третій сингл із нового альбому – “Ти Дивовижна”», – написали музиканти.

У Білій Вежі також зізналися, що на створення цієї пісні їх надихнули Nickelback та Hinder.

«Стилістично на створення пісні “Ти Дивовижна” нас надихнули гурти Nickelback та Hinder – це наша улюблена “дорожньо-турова” музика. А присвятити новий сингл ми хочемо усім нашим чарівним слухачкам. Бо знаємо, ви – дивовижні!», – зазначили у рок-колективі.

У прес-службі гурту зазначають, що трек створено на студіях двох країн – України та Канади. Над саундом, у тому числі, працювали канадські саундпродюсери, відомі своєю роботою з Sum 41, The Jeff Healey Band, The Headstones, Крістіною Агілерою (Christina Aguilera) та іншими.

Сингл «Ти Дивовижна»:

Зауважимо, що вихід нового альбому Білої Вежі буде підтримано всеукраїнським туром. Наразі відомо про п’ять концертів у його рамках:

14 жовтня — Хмельницький, Art Pub (купити квитки)
15 жовтня — Тернопіль, паб «Хмільне Щастя» (купити квитки)
25 жовтня — концерт-хол «Villa Крокодила» (купити квитки)
1 грудня — Київ, клуб Sentrum (купити квитки)
2 грудня — Львів, клуб Picasso (купити квитки).

За матеріалами: прес-служби гурту