Бекстейдж зі зйомок нового кліпу DETACH

Головна роль у виднограї дісталася зірці серіалу «Школа» Олі Шевченко.
Bridges DETACH кліп
Фото: скриншот із відео

Нещодавно DETACH випустили відео на пісню «Bridges». Цей кліп не схожий на попередні роботи музикантів, адже у кадрі фігурує лише вокаліст колективу і відома українська актриса Оля Шевченко, якій дісталася роль «примари з минулого».

Олексій Веренчик, фронтмен DETACH: «У кожного з нас є свої “примари з минулого”, які, здавалося б, і відпустили, але не на сто, а на дев’яносто дев’ять відсотків. Але цього одного відсотка часто досить для того, щоби отруювати тебе зсередини. Непомітно для тебе самого, отрута розповзається по організму як метастази, ламає твої крила і тягне на дно. У певний момент я зрозумів, щоб поставити остаточну крапку – на тисячу відсотків – я повинен прокричати про це максимально голосно. Так, щоб почули всі!».

Відеокліп «Bridges»:

Додамо, що кліп на трек із концептуального альбому «D.R.A.M.A.» знімався у грудні, а знімальний павільйон практично не опалювався. Штучну кров постійно доводилося підігрівати, щоб вона не перетворилася в желе, а сам Веренчик, за його словами, ледве не помер від холоду. Всі декорації для «Bridges» створював популярний художник-декоратор Віктор Бучковський.

Бекстейдж зі зйомок відеокліпу «Bridges»:

До речі, навесні кожен бажаючий зможе наживо почути треки зі свіжого лонгплею DETACH на київському концерті альтернативщиків.