BAndurbaND показали «пісочний» кліп

BAndurbaND Думи Мої кліп
Стоп-кадр з кліпу

До Дня Незалежності України харківський колектив представив новий анімаційний відеоролик. Екранізувати пісню «Думи Мої» на слова Тараса Шевченка музикантам допомогли Ганна Будущева-Довгаль та Андрій Довгаль. Саме їм спало на думку використати під час створення відео техніку малювання піском по склу.

«Вітаємо усіх з нашим національним святом! Чудова нагода порадувати новою прем’єрою! Особлива подяка авторам – Андрію Довгалю та YO!го пречудовій дружині Ганні!», – написали музиканти на сторінці колективу у Фейсбуці.

За словами учасників BAndurbaND, пісня «Думи Мої» є однією із найперших композицій колективу – її було створено майже десять років тому.

Кліп на пісню «Думи Мої»:

Зазначимо, що попереднє відео гурту на пісню «Лебеді Материнства» здобуло перемогу на двох фестивалях («КиТы» у Маріуполі та «Золоте Курча» у Києві) у номінації «Кращий відеокліп»:

На сьогоднішній день в активі BandurbaND, є один повноформатний однойменний альбом, який побачив світ у 2014 році. Прослухати його можна на офіційній сторінці гурту у ВКонтакте.