August J випустили другий міні-альбом «A Long Way To Come Alive»

Учасники формації кажуть, що їхня нова платівка – це «історія про становлення людини як особистості».
August J міні-альбом 2017 A Long Way To Come Alive
Фото: надане прес-службою гурту

Київський альтернативний гурт August J презентував міні-альбом «A Long Way To Come Alive». Ця платівка стала другим студійним релізом формації після міньйону «EP 1», який вийшов навесні цього року.

Серж Бусигін, бас-гітарист August J: «Після випуску “EP 1”, який ряснів відсиланнями на наші улюблені колективи, ми вирішили, що саме час пошукати власне звучання. І ми сподіваємося, що досягли успіхів в цьому напрямку».

За словами учасників колективу, у основу їхнього свіжого міні-альбому «лягло припущення, що при появі на світ людина народжується, але не оживає остаточно, не розкривається».

«Щоб повністю ожити – потрібно пройти через ряд важких випробувань, можливо протягом десятків років. Але тільки так можна повністю відчути себе повноцінним», – пояснює гітарист команди Ельдар Єфименко.

Фронтмен August J Гліб Коростильов додає, що «A Long Way To Come Alive» – це «історія про становлення людини як особистості», і кожна пісня несе у собі певне послання, пов’язане з цією темою.

«”Care” – ламана мелодія з елементами хіп-хопу про фальш і перемогу над нею, “Wires And Waves” – швидка жива пісня, натхненна синтезаторами 1980-х, розповідає про зворотній бік технологій, за ширмою якої все важче розгледіти людське. “The Swing” – про сумніви і спробу знайти баланс між причетністю до натовпу і збереженням і відстоюванням свого “Я”. “Star Walk” – космічна балада про любов і порівняння найпотаємніших почуттів з нескінченністю Всесвіту», – розповідає митець.

Прослухати EP «A Long Way To Come Alive» можна на офіційному Саундклауді August J:

Нагадаємо, днями полтавчани Me’leron прорекламували майбутній міні-альбом презентацією нового кліпу.

За матеріалами: прес-служби гурту