Atlas Weekend (день другий)

09.07.2016. Atlas Weekend-Kyiv-VDNG day 2
Київ
15:00
пр-т Академіка Глушкова, 1
(044) 596-9124
expocenter.com.ua

Другий фестиваль «Atlas Weekend» відрізнятиметься від свого попередника значно більшою кількістю зарубіжних артистів. Наразі підтверджено виступ Apocalyptica, GusGus, BRUTTO, The Retuses, Mgzavrebi, Серебряной Свадьбы, Biplan, Beissoul & Einius та I Am Waiting For You Last Summer.

Український музичний десант наразі складається із Івана Дорна, Бумбоксу, Другої Ріки, Джамали, Pianoбоя, ONUKA, The Maneken, O.Torvald, 5’nizza, Валентина Стрикало, Сергія Бабкіна, Bahroma, The Erised, Вагоновожатых, С.К.А.Й., Один В Каное, SunSay, Марії Чайковської, Flëur, Brunettes Shoot Blondes, Epolets, Alloise, Pur:Pur, Secret Avenue, Dvoe, K.A.T.Y.A, Peter And The Wolves, Tape Flakes, Fontaliza та Станции Мир.

Також організатори другого «Atlas Weekend» повідомили про можливість для молодих колективів виступити на одній зі сцен цьогорічного фестивалю. Для цього потрібно відправити заявку на електронну адресу AtlasWeekendBand@gmail.com та надіслати коротку інформацію про гурт, кілька фотографій і посилання на офіційні сторінки у соціальних мережах та лінки на Саундклауд і YouTube.

«Було дуже багато питань і прохань і ми вирішили зробити спеціальну скриньку та відкрити прийом заявок. Поки що ми не обмежуємо термін їхн151ього прийому та не розповідаємо, як відбуватиметься відбір претендентів. Про усе це ми повідомимо у лютому. Але можу запевнити, що жоден лист не буде втрачено. Ми дуже віримо у молодих українських музикантів і завжди раді їх підтримати – і в рамках фестивалю, і в рамках клубу», – повідомила MusicInUA піар-менеджер фестивалю Катерина Скурідіна.

Невдовзі має запрацювати офіційний сайт фестивалю за адресою atlasweekend.com, де можна буде знайти вичерпну інформацію про майбутній захід.