Арт-рок-гурт Оркестр Че записав EP на вірші Сергія Жадана

Колектив хоч і не дає живих виступів, але не перестає радувати шанувальників студійними записами.

Харків’яни Оркестр Че представили «поетичний» міні-альбом «Що Вони Бачили», пісні з якого створені на вірші відомого українського поета Сергія Жадана. Платівку було оприлюднено у мережі Інтернет у перший день весни. Реліз містить шість треків, робота над якими проходила на місцевій студії звукозапису «О!».

«Фантастична робота Оркестру Че. Страшенно шкода, що вони зараз не грають. Але нізащо не повірю, що Оркестр не збереться знову. Без них Харків не такий яскравий. Тож доки надумають зібратись, слухайте їх у записі», – прокоментував роботу земляків Жадан.

Прослухати EP «Що Вони Бачили» можна на онлайн-платформі Саундклауд:

Зауважимо, що робота над платівкою розпочалася ще до того, як колектив заявив про припинення активної творчої діяльності.

«Хоча багато наших слухачів відразу ж заговорили про возз’єднання [гурту] – це не так. І ніяких концертів на підтримку [міні]-альбому поки не планується. Ми не виключаємо того, що у найближчому або не дуже майбутньому група знову почне діяти. Але не зараз», – розповів у коментарі виданню LiRoom лідер Оркестру Че Олег Каданов.

Додамо, що попередня студійна платівка харківських арт-рокерів «*****» (оригінальна назва лонгплею – «Нахуй». – Прим. ред.) вийшла першого березня 2016 року. Придбати альбом можна у онлайн-магазині Google Play.

Нагадаємо, восени 2015 року гурт Оркестр Че презентував відеокліп «Час Працює На Мене».