Арсен Мірзоян випускає третій альбом та їде у всеукраїнський тур

Турне на підтримку лонгплею «Паперовий Сніг» розпочнеться 24 листопада концертом у Львові.
Арсен Мірзоян Паперовий Сніг новий альбом тур турне концерти
Фото: з надане прес-службою артиста

Арсен Мірзоян готується до концертної презентації свого нового студійника. Першими почують третій номерний альбом співака львів’яни, після чого артист відправиться у турне знайомити із ним жителів інших міст України.

«Кажуть, папір стерпить усе.. Усі зім’яті в сніжку аркуші – невдалі вірші, розірвані на сніжинки листи непотрібних слів. Я ще пригадую сніжинки, які вирізали дітьми з газет. І в кожній газеті, як не крути, була якась подія. З гучними заголовками, сенсаціями того часу. Але яка дітям цікавість до тих речей? Розумітись на них можуть лише дорослі, а світ дорослих – завжди нудний.
За ці два роки, дуже багато написаного мною, так і не побачило світу. В альбом потрапили ті пісні, які пройшли перевірку часом. Одним із синлів лонгплею «Паперовий Сніг» є вже відома композиція «Можеш Як». Подивимось, яка пісня з нього врешті-решт стане флагманом», – говорить про свою роботу Арсен.

У прес-службі музиканта повідомляють, що концертна програма туру складатиметься переважно із пісень нового альбому, хоча й не обійдеться без найвідоміших композицій двох попередніх студійників – «Ґудзики» (2011) та «Незручні Ліжка» (2013).

Наразі відомо про наступні дати виступів артиста:
24 листопада – Львів
25 листопада – Червоноград
27 листопада – Івано-Франківськ
28 листопада – Калуш
29 листопада – Коломия
30 листопада – Чернівці
1 грудня – Тернопіль
2 грудня – Хмельницький
3 грудня – Вінниця
4 грудня – Житомир
7 березня – Київ
8 березня – Дніпропетровськ

Щодо львівського виступу Арсена Мірзояна, то вартість квитків на нього складає 90–490 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

За матеріалами: прес-служби співака