Арсен Мірзоян показав чуттєвий кліп до пісні «Можеш Як»

Арсен Мірзоян Можеш Як кліп
Стоп-кадр з кліпу

Новою роботою українського музиканта став кліп на пісню «Можеш Як». За сценарієм відео режисера Олега Борщевського, ліричний герой Арсена Мірзояна повернувся на човні до покинутого будинку біля озера, де віч-на-віч зіштовхнувся з болісними спогадами. У кадрі глядачі бачать не лише співака. Кілька разів у відео фрагментарно з’являється загадкова жінка, почуття до якої, власне, й оспівав виконавець.

Арсен Мірзоян, автор та виконавець пісні: «Вкотре перечитуючи творчість Маріанни Вдовіковської, натрапив на ці рядки: «Як можеш щось не робити – не роби, але потім не шкодуй». Пісня «Можеш Як» про те, що рішення треба приймати, якими б важкими вони не були. Безпорадність вбиває, уникати відповідальності – не вихід. Треба казати «так», або «ні». «Не знаю» – немає такої відповіді у чоловіків».

За словами режисера кліпу Олега Борщевського, на українській сцені не вистачає справжніх чоловіків, тож Арсен заповнює цю нішу.

«В кліпі Арсен постає в ролі мужнього романтика. Це відео про спогади в далеких куточках пам’яті, в які іноді боляче заглядати, але вони затягують», – розповів режисер.

Відеокліп «Млжеш Як»: