ARLETT представили сингл про вибір і його наслідки

Композиція «Cпрага Чи Спека» передує виходу другого альбому поп-рокерів.
ARLETT Cпрага Чи Спека Олександр Коломієць
Фото: надане прес-службою гурту

Колектив ARLETT поділився новою піснею, що є результатом «експериментів із саундом».

«Музиканти продовжують свої експерименти із саундом та роблять його більш важким. У новій композиції “Cпрага Чи Спека” ARLETT звучать більш драйвово та зухвало. Звичне легке та мелодійне звучання змінилось на більш потужне.
Написана спеціально до фестивального сезону, “Cпрага Чи Спека” – справжній виклик цьому літу», – зазначають у прес-службі колективу.

Представлена пісня стала другим за рахунком оприлюдненим синглом, який є передвісником появи наступного після минулорічного дебютника «ARLETT» альбому.

«Ми завжди маємо обирати: чорне чи біле, добро чи зло! І в залежності від вибору змінюється наше життя. Пісня “Cпрага Чи Спека” саме про це! Тільки увесь сенс я загорнув у літній настрій і фрази, які напряму у мене асоціюються із літом. Наприклад, “Піснями рахуєш кілометри”. Мені здається, це дуже кльова теорія – вимірювати відстань улюбленими треками. Особливо коли ти влітку їдеш з групою у своєму автобусі на фестиваль; з родиною на відпочинок або додому. Від Києва до мого рідного міста (Білої Церкви. – Прим. ред.) приблизно 23 пісні. Слухайте, рахуйте і робіть правильний вибір: спрага чи спека!», – коментує появу нової аудіороботи фронтмен ARLETT Олександр Коломієць.

Із синглом «Cпрага Чи Спека» можна ознайомитись на офіційному Саундклауді колективу.

Також пісню можна купити у магазині iTunes. Найближчим часом музиканти обіцяють представити і відео на неї.

Нагадаємо, у лютому ARLETT презентували перший сингл із майбутнього альбому.

До речі, сам лонгплей складатиметься із двох частин, перша з яких буде оприлюднена уже цієї осені. Реліз іншої заплановано на весну 2018 року.

За матеріалами: прес-служби гурту