Аппекс та Вутабі випустили «Стрілу»

Дивіться новий виднограй українських реперів на пісню з їхнього свіжого альбому «Служи Собі».
Аппекс Вутабі Стріла відео кліп скачати Служи Собі слухати Ціна Ритму
Фото: скриншот з кліпу.

Нещодавно репер Аппекс оприлюднив виднограй на спільну із Вутабі пісню «Стріла», що стала частиною їхнього альбому «Служи Собі».

«”Стріла” Аппекса – це реалізація його флоу. Це рух врозріз жанрів і трендів.
“Стріла” Вутабі – це лоуфайний вайб з корінням у хаусі.
“Стріла” – це філософський альтернативний україномовний реп, що несе позитив та мотивацію на фоні навіяних цінностей та плинності часу», – характеризують екранізований трек його творці.

Цікаво, що виднограй було знято на першу версію композиції, яка на альбомі «Служи Собі» представлена у інакшому варіанті.

«Саме з цієї “Стріли” починалась спільна творчість Аппекса та Вутабі в 2015 році. Саме зі “Стріли” виріс одноіменний альбом, який так і не побачить світ, хоч і мав кілька передпрезентацій.
Відтоді пацани неодноразово виконують цю композицію на концах та квартирниках.
Згодом, у 2018 році “Стріла” виходить бонусом на “Повному Абзаці” Джонні Дивного», – повідали історію метаморфоз композиції її автори.

Відзначимо, що сам кліп було стилізовано під VHS-формат.

Нагадаємо, платівка Аппекса та Вутабі «Служи Собі» побачила світ наприкінці листопада.

«”Служи Собі” – 18-хвилинні роздуми про соціохімію, циклічність явищ у політичному та суспільному житті. Про зустріч особистості з колективним (не)свідомим.
Це музика для інтровертів. Для тих, хто знає ціну самотності. І, водночас, це активна музика, під яку люди на виступах чомусь підтанцьовують», – розповів про реліз Аппекс.

Цифрову копію «Служи Собі» можна послухати чи купити за посиланням.

За матеріалами: прес-служби Аппекса.