Аппекс анонсував дебютний лонгплей

Реп-митець обіцяє, що це буде «альтернативний альбом до трендової поголовщини, комерційних ксерокопій ксерокопій».

Учасник рівненської хіп-хоп-формації Ціна Ритму аппекс анонсував дебютний сольний лонгплей.

Митець стверджує, що платівка буде «на периферії жанрів».

«Ок. Настав час анонсувати вихід альбому. Це буде альтернативний альбом до трендової поголовщини, комерційних ксерокопій ксерокопій. Альбом на периферії жанрів. Окремі композиції вже могли чути відвідувачі наших виступів», – сповістив аппекс під відеотизером платівки.

Як можна почути з промо-ролика, звучання майбутнього альбому матиме легкий серпанок «клубняка» з присмаком ретро-саунду.

Відеотизер альбому.

І хоча конкретна дата виходу платівки поки не названа, проте аппекс зазначив, що вона вже «проходить таємничий процес верифікації на стрімінгових ресурсах». Тож логічно припустити, що її реліз відбудеться незабаром.

Додамо, що відпочатку осені репер випустив три сингли, підкріплені виднограями. Спершу, у вересні, було оприлюднено кліп на пісню «Повний Хаос». Цей трек аппекс охрестив «альтернативним репом», а у його звучанні чітко прослідковується вплив хаус-музики 90-х років минулого століття.

Місяць потому репер оприлюднив ще танцювальніший сингл – «Чим Гірше, Тим Краще».

А першого листопада відбулася прем’єра синглу «Крок До Зірок ’86», на якому відзначилися колеги аппекса по Ціні Ритму – Довгий Пес та Джонні Дивний.