Антитіла зняли «суперактуальний» кліп на пісню «Фари»

Лейтмотивом нового виднограю став один із блокбастерів 90-х.
Антитіла Фари віде кліп Тарас Тополя Дмитро Маніфест Дмитро Шмурак
Фото: скриншот із кліпу

Музиканти гурту Антитіла вирішили поєднати голлівудські блокбастери про супергероїв з українськими реаліями.

За словами учасників поп-рок-колективу, вони «прагнули порушити болючу тему, якої ще не висвітлювали в кліпах» — затори на дорогах.

За сюжетом супергерой щоночі «рятує місто», і, як годиться у справжньому екшені, йому протистоїть харизматичний лиходій — такий собі Джокер. Над реалізацією ідеї працювали три доби на чотирьох різних локаціях.

Тарас Тополя, фронтмен гурту Антитіла: «Кіно 90-х років — тема майже невичерпна. Саме в ті часи було створено десятки стрічок, які згодом стали культовими блокбастерами. Один із таких екшенів 90-х став лейтмотивом нашого нового відеокліпу. Тема відео загалом не нова, але вона суперактуальна для всіх нас, адже боротьба добра зі злом йде всюди, навіть на дорозі».

Зауважимо, що це вже друга спільна робота музикантів із командою Дмитра Маніфеста та Дмитра Шмурака.

Дмитро Маніфест, режисер кліпу: «Кожного разу, коли ми пишемо сценарій, ми прагнемо створити щось нове. У нашій країні, на жаль, актуальною є тема заторів, якої ще не торкалися кліпмейкери. Ми подали її у пародійному стилі. Нам приємно працювати з Антитілами, вже вдруге створювати щось провокаційне і водночас прекрасне. Упевнений, у нас вийшов крутий кліп з оригінальною історією».

Додамо, що «Фари» стали вже четвертим зафільмованим треком з альбому «Сонце» після «Танцюй», «Одинак» та «Люди, Як Кораблі».

Нагадаємо, що лонгплей «Сонце», який став п’ятим у дискографії київського рок-колективу, побачив світ у грудні минулого року. У його підтримку Антитіла відіграли масштабний тур, який охопив більше 30 міст України, і завершився грандіозним концертом у Києві.

За матеріалами: прес-служби гурту