Антитіла знімають кліп на вподобану слухачами «Молоком»

Антитіла Молоком Олександр Швець Тарас Тополя новий кліп main
Фото: надані прес-службою гурту

14 березня поп-рокери розпочали зйомки кліпу на пісню «Молоком». Композиція стала третім синглом з альбому «Все Красиво» та була презентована у радіоефірі ще минулого липня.

«Випереджаючи питання: “Чому ви знімаєте кліп на «Молоком» саме зараз, чому не знімали раніше?”, хочу сказати, що ми не планували випускати відео на цю пісню. Але зйомки розпочато. І все це завдяки нашим прихильникам, які в кожному місті всім залом підспівували Антитілам слова цієї пісні. З кожним новим містом туру, на кожному концерті ми все більше розуміли, що просто зобов’язані зняти цей кліп. І тиждень тому рішення було прийняте остаточно», – розповів про причини, що спонукали екранізувати цю композицію, фронтмен гурту Тарас Тополя.

У прес-службі Антитіл повідомляють, що для цього кліпу давній друг учасників гурту Сергій Гресь пригнав до Києва п’ятилітровий Chevrolet Caprice 1970 року. І за декілька днів спеціально для зйомок авто було перефарбоване з білого в яскраво-помаранчевий колір.

Режисером-оператором кліпу виступив Олександр Швець, з яким Антитіла познайомилися ще під час роботи над кліпом «Люди, Як Кораблі».

Бекстейдж зі зйомок «Молоком»:

Презентація кліпу відбудеться 26 березня під час київського концерту у клубі «Sentrum». Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, 21 січня Антитіла оприлюднили відеокліп на переспів скрябінівської «Люди, Як Кораблі»:

За матеріалами: прес-служби гурту