Антитіла презентували сингл і лірик-відео «TDME»

На створення цієї композиції музикантів надихнув подвиг відомого радянського вченого-океанолога.
антитіла-tdme-лірик-відео-сингл-2017
Фото: скриншот з відео

У четвер, 30 листопада, київський рок-гурт Антитіла презентував новий трек «TDME». Це перша студійна робота музикантів за останні 11 місяців, адже святковий сингл «Новорічна» був представлений Тарасом Тополею і Ко ще у грудні 2016 року.

На створення композиції колектив надихнув відчайдушний, але сміливий вчинок вченого-океанолога Станіслава Курилова, який прославився своєю зухвалою втечею із СРСР (13 грудня 1974 року вчений стрибнув за борт з пасажирського пароплава у Тихому океані і уплав добирався три дні і три ночі до Філіппінського острова, здолавши понад сто кілометрів. – Прим. ред.).

За словами учасників гурту, «громадянин Всесвіту Слава Курилов просто не зміг змиритися з тими рамками, в які його заганяла тоталітарна держава».

Тарас Тополя, фронтмен гурту Антитіла: «Я бачу, як люди прокидаються і починають усвідомлювати все навкруги ясніше. Хто командує парадом? Хто організовує все так, як йому треба? Хто маніпулює і кожного разу підкидає у наше нове хистке коло розжарені камені? Ті розчарування і драми, через які ми пройшли і ще продовжуємо йти, я впевнений в усього цього буде хороший фінал, якщо ми здолаємо ненависть і нетерпимість».

Музикант каже, що в історії Курилова він побачив себе і свій народ, який «титанічними зусиллями виривається з тоталітарного минулого і позбавляється від усіх його фантомів».

«Усі говорили, що ми самогубці. Що це неможливо, просто так узяти і почати бути вільними, але ми робили своє. Звичайно, усередині нас є багато протиріч і претензій, розчарувань і нових надій, але ми вже відчули, що таке вільний океан. І цей шлях – незворотній. Тому що там, де ми є, – у сценарії хепі-енд», – додає Тополя.

Заради створення лірик-відео на «TDME» гурт вирушив у подорож Україною, США та Канадою, де було відзнято кадри, які передають ідею та атмосферу пісні. Клавішник та аранжувальник квінтету Сергій Вусик, який виступив режисером ролику, робить акцент на очі – адже саме очі найліпше відображають глибину і суть людини, зміни, які трапляються з нею.

Лірик-відео «TDME»:

Придбати сингл, запис якого здійснювався на київській студії Bobina Records, можна у онлайн-магазині Google Play.

Нині Антитіла працюють над зйомками офіційного відеокліпа «з глибоким філософським підтекстом» на свіжу пісню. подробиці яких доки тримаються у секреті. Кліп обіцяє бути не просто відеорядом, а повноцінною короткометражкою.

Нагадаємо, влітку цього року Антитіла презентували «суперактуальний» кліп на пісню «Фари».

За матеріалами: прес-служби гурту