Антитіла презентували новий альбом «Все Красиво»

Свіжа платівка київських музикантів стала четвертою у їхній дискографії.
Антитіла Все Красиво новий альбом
Фото: надане прес-службою гурту

Реліз альбому, випуском та розповсюдженням якого займається українська рекордингова компанія CompMusic, відбувся 23 травня, і відразу по тому усі десять треків, що містяться в лонгплеї, було викладено в Інтернет для вільного прослуховування.

«Все красиво» не є концептуальною та заздалегідь прорахованною роботою. Альбом спонтанний, інтуітивний, чесний, він дзеркало сучасної української буденності. В ньому є біль та сльози, в ньому є посмішка та радість, та головне, що в ньому є, це любов та віра у завтрашній день», – йдеться у прес-релізі до альбому.

Цікаво, що обкладинку релізу було знято на звичайний мобільний телефон. Зображення, яке стало згодом обличчям диску, сфотографував неподалік свого дому барабанщик гурту Денис Швець.

«Фото було зроблено на мобільний телефон в Києві, неподалік будинку, де я мешкаю. В центрі композиції розташований трикутник, знаковість і символізм якого має неабияку силу, що ускладнюється наявністю додаткових трьох трикутників. В своєму Інстаграмі я так і назвав фото: «Три Трикутника в Трикутнику». Як і більшість фото, які я роблю, ця фотографія була зроблена випадково. Вже потім ти виявляєш в ній сенс, а також певний символізм», – розповів Денис.

Додамо, що основна робота по запису, зведенню та мастерингу альбому відбувалася на київській студії Bobina Records під керівництвом звукорежисера Дмитра Хомулка, а частина матеріалу була записана на студіях Сергія Сметаніна та K.I.T. Sound.

Ознайомитися із лонгплеєм «Все Красиво» можна на офіційному Саундклауді Антитіл.

Нагадаємо, що кліп на пісню «Завжди Моя» гурт Антитіла присвятив воїнам АТО.