Антитіла презентували кліп до нового синглу «Мені Тебе Мало»

Це найнезвичайніша робота у відеодоробку гурту.
Антитіла кліп Мені Тебе Мало Валерія Лахіна Сергій Вусик Кадім Тарасов
Фото: стоп-кадр з відео

Поп-рок колектив нарешті оприлюднив відео до свого нового синглу. Режисером кліпу до пісні «Мені Тебе Мало» став Кадім Тарасов, з яким музиканти працювали і над попередньою відеороботою – «Завжди Моя». Головними героями ролика стали модель Валерія Лахіна та клавішник гурту Сергій Вусик.

«Для мене це був клі-експеримент. Як у тому анекдоті: «Привіт, як справи? – Та ось перукарем став. – Що закінчив курси перукарів? – Ні, ножиці купив». Так і я – придбав нову камеру і вирішив повністю сам зняти кліп. Водночас захотів відчути себе в усіх іпостасях – від освітлювача і художника-постановника, до монтажера та колориста. Дякую хлопцям з групи Антитіла та нашій чудовій акторці Лєрі Лахіній за терпіння і бажання почути режисера. Якби не вони, то кліп не трапився б», – зізнається Кадім Тарасов.

У прес-службі Антитіл зауважують, що кліп «Мені Тебе Мало» – це лише перша частина пазлу. Для того щоб зрозуміти та розкрити увесь художній задум режисера, потрібно обов’язково переглянути авторський короткометражний фільм, що був відзнятий паралельно із кліпом. Коли це можна буде зробити, стане відомо трохи згодом.

Тарас Тополя, вокаліст гурту Антитіла: «Багато наших друзів переглянули попередню версію кліпу. Думки різні, але в одному усі солідарні – такого відео до цього не бачив ніхто. Суп із параної, лірики, та місцями збоченої фантазії творця. Ось таке у нас вийшло відео. Дивіться та шукайте себе».

Екранізована пісня стала наступним синглом Антитіл, який було офіційно презентовано разом із кліпом сьогодні, сьомого вересня:

Нагадаємо, композиція «Мені Тебе Мало» стала частиною четвертого альбому Антитіл «Все Красиво». Його реліз відбувся 23 травня.