Антитіла представили відео-епілог всеукраїнського туру «Сонце»

Нещодавно колектив на чолі із Тарасем Тополею влаштував яскраве шоу на схилах Дніпра.
Антитіла тур Сонце Тарас Тополя КВЦ Парковий
Фото: надане прес-службою гурту

25 травня столичний рок-колектив відіграв великий сольний концерт на вертолітному майданчику у Києві. Тиждень потому команда Антитіл вирішила представити невеликий фільм про те, як тривала підготовка до фінального виступу «сонячного» туру, а також про те, як відбувався сам концерт на даху КВЦ «Парковий».

Тарас Тополя, фронтмен гурту: «Ми завершили, без перебільшення, величезний тур “Сонце”. Останній концерт у Києві – це було неймовірно! Коли побачили передпродаж, почали перейматися, чи вмістить площадка усіх бажаючих. Так, було щільно, але дуже атмосферно. Антитіла зібрали друзів, зібрали людей цілими сім’ями до себе на великий концерт, і ми не зупиняємось – це лише етап нашого творчого шлях. Лише один відрізок який ми пройшли разом. Упевнено, із посмішками. Попереду купа нових планів».

Сюжет про фінальний концерт гурту Антитіла у рамках туру «Сонце»:

Також на концерті здійснювалася телезйомка, тому у майбутньому виступ Антитіл можна буде побачити на одному із українських каналів.

Нагадаємо, концерт Антитіл 25 травня на даху КВЦ «Парковий» неабияк запам’ятався присутнім. Своїми емоціями вони поспішили поділитися у Facebook та інших соціальних мережах.

За матеріалами: прес-служби гурту