Антитіла повідомили подробиці нового альбому «Сонце»

А ще гурт оригінально підійшов до його оформлення.
Антитіла
Фото: надане прес-службою гурту

Новий альбом київських поп-рокерів надійде у продаж дев’ятого грудня, а також буде доступний у цифровому вигляді на офіційному сайті колективу.

«Беручи до уваги побажання шанувальників і те, що диски не завжди зручні у використанні, група прийняла рішення видати альбом відразу на двох носіях – CD і флеш-карті в упаковці digipak», – розповіли у прес-службі гурту.

CD-версія альбому міститиме дев’ять композицій (окрім шести абсолютно нових пісень на LP будуть представлені “Люди, Як Кораблі”, “Танцюй” і “Одинак” – Прим. ред.), а на володарів «флеш-альбому» чекає сюрприз у вигляді ексклюзивного контенту у форматі wav та mp3, готових рінґтонів, відеозвернень учасників гурту і мінусовок усіх композицій альбому.

Додамо, що обмежений тираж альбому «Сонце» можна буде придбати восьмого грудня на спільному концерті Антитіл та білорусів Без Билета у столичному клубі Atlas.

Нагадаємо, великий всеукраїнський тур «Сонце» на підтримку нового студійника поп-рокерів стартує у лютому 2017 року. Гурт відвідає більше 30 міст, а окрім нових пісень прихильники зможуть почути улюблені треки з попередніх альбомів колективу.