Антитіла оприлюднили третій сингл із альбому «Все Красиво»

Офіційна прем'єра композиції «Молоком» відбулася сьогодні, 30 липня.
Антитіла Молоком новий сингл Bobina Records Дмитро Хомулко Тарас Тополя
Фото: надане прес-службою гурту

У прес-службі гурту повідомляють, що вибір третього синглу став складним іспитом для учасників Антитіл. Музиканти намагалися обрати саме ту пісню з чотирьох можливих претендентів, які, як їм вважалося, заслуговують потрапити до радіоефіру. Вже навіть розглядався варіант підкидання монети. Та після роздумів та довгих дискусій, було вирішено перекласти вибір на слухачів, які самі про це і не здогадувалися. Саме реакція прихильників на «Молоком» під час живого виконання, розставила усі крапки над «і», щодо нового синглу.

Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла: «Молоком» – це продовження теми пристрасті та містичного магнетизму, що виникає між двома людьми у певний момент. Історія без вуалі та замовчувань, справжня манія».

Композиція була записана та зведена на київській студії Bobina Records під керівництвом звукорежисера Дмитра Хомулка. Ознайомитися із нею можна нижче:

Нагадаємо, що четверта студійна платівка Антитіл, частиною якої і є свіжий сингл, побачила світ 23 травня. Наживо почути композиції з неї можна буде на найближчому концерті поп-рокерів, який відбудеться уже першого серпня в одеській Затоці.

За матеріалами: прес-служби колективу