Антитіла анонсували новий сингл «TDME»

Реліз композиції запланований на кінець листопада.

Київський гурт Антитіла ощасливив шанувальників новиною про вихід нової аудіороботи.

Відомо, що композиція «TDME» (назва синглу – абревіатура від «Там, Де Ми Є») побачить світ 30 листопада.

«Тихо-тихо, стоп марафон… Ти прокидаєшся, це був лиш сон. Мільйони секунд життя заради моменту правди, щоб нарешті, відчути, що все навколо складається саме так, як було треба, що усі знаки не випадкові, що у хаосі із посмішок і сліз, пазл склався у найідеальнішу форму. Шлях починається із запитань… Хто запалює світло, грає тінями і влаштовує драми? І чи віриш ти своїм очам? А серцю? Антитіла не дають відповідей. Знайти їх, чи ні… Збагнути нову глибину, чи залишитися – лише твоя справа. А ми просто будемо поруч, тримаючи біля тебе своє плече і музику. Бо там, де ми є – ми потрібні один одному, як повітря! Відчувай. Живи. Момент настав, пазл складається…», – йдеться у анотації до тизеру сингла.

Додамо, що нова композиція стане першою студійною роботою гурту за останні 11 місяців, адже святковий сингл «Новорічна» був представлений Тарасом Тополею і Ко ще у грудні 2016 року.

Тизер синглу «TDME»:

Нагадаємо, 20 вересня цього року Антитіла виклали у вільний доступ відеозапис фінального концерту свого всеукраїнського туру на підтримку альбому «Сонце».

Для киян та гостей столиці музиканти влаштували масштабну подію безпосередньо на даху вертолітного майданчика у центрі міста.

«Сто кіловат звуку, чотири тисячі людей і великий живий концерт… Все це вже сталося 25 травня 2017 року на схилах Дніпра і однозначно увійшло в історію сучасної української музики… Антитіла набирають популярності по усій країні, за її межами і націлюються на стадіони. А якщо ти пропустив цю непересічну подію, або ж був, але хочеш ще раз пережити ті потужні емоції, Антитіла пропонують до перегляду ексклюзивний живий лайв туру “Сонце” прямо з вертолітної площадки. Відчувай атмосферу і знайомся ближче! Так звучить сучасна українська музика», – зазначено у анотації до відеоконцерту.

Концерт-фільм «Сонце»:

Раніше, влітку цього року, Антитіла презентували «суперактуальний» кліп на пісню «Фари».