Альтернативщики DETACH презентували новий сингл «Afterglow»

Ця пісня значно відрізняється від попереднього треку, з яким музиканти брали участь у нацвідборі на «Євробачення 2017».
DETACH Afterglow
Фото: надане прес-службою колективу

Київський гурт DETACH випустив новий сингл «Afterglow». Робота над композицією відбувалася на студії «Revet Sound» під керівництвом Сергія “Knob’a” Любинського.

Олексій Веренчік, фронтмен DETACH: «”Afterglow” – трек про те, як часто погане вбиває щось хороше. Мені здається, поки ми його писали, я сам ніби згорів, а потім повстав із попелу… Кожен знайде у ньому щось своє. Важливо, щоб послухавши “Afterglow”, кожен задумався про свій світ. І подумав про те, як цей світ зробити кращим, а не чужий світ – гіршим».

За словами учасників гурту, їхня нова робота «покаже усім, що DETACH – це в першу чергу музика, яку можна назвати криком душі і вибухом свідомості».

«Ми ніколи не намагалися зробити свою музику максимально форматною, або ж навпаки – написати жорсткий “тяжеляк”. Ми не боїмося експериментів, а просто ділимося зі світом тим, що у нас всередині. Наприклад, у нас часто запитують, на що буде схожий наш новий альбом… Але ми не можемо відповісти на це питання. Ми й самі не знаємо», – кажуть рокери.

Сингл «Afterglow»:

Додамо, що попередня аудіоробота київського рок-квінтету – трек «Distance», з яким музиканти брали участь у національному відборі на «Євробачення 2017» – побачив світ 19 січня:

До речі, 11 та 12 березня DETACH виступили у вщент заповненому київському клубі Sentrum (фотозвіт).

Нагадаємо, 18 листопада 2015 року столичні альтернативщики поділилися із широким загалом своїм повноформатним альбомом «I AM».

За матеріалами: прес-служби гурту