Альт-рокери MyVersal презентували сингл «Sweetest Abuse»

За словами учасників київського рок-тріо, вихід цієї композиції ознаменував початок нового етапу у творчому житті гурту.

«Раді представити сингл, який знаменує нову главу в історії MyVersal. Вектор задано! Попереду тури, анонси, новий матеріал та багато іншого», – зазначено у офіційній спільноті гурту у Фейсбук.

Сингл «Sweetest Abuse»:

Як розповів MusicInUA барабанщик Антон Панфілов, це не остання новинка MyVersal у цьому році:

«Насправді, у нас уже готовий наступний сингл – лишилося тільки записати його. Цього року у нас вийде ще мінімум два сингли. Цілком можливо, об’єднаємо їх усі у міні-альбом. Також плануємо кілька лайв-відео і, сподіваємося, устигнемо відзняти кліп».

Цікаво, що «Sweetest Abuse» – перша англомовна композиція (із записаних) у творчому доробку MyVersal. Однак у подальшому музиканти не планують обмежувати себе мовними рамками.

«Не знаю, як люди сприймуть її, але поки хочеться передавати емоцію саме англійською», – зазначив Антон.

Наживо почути цю та інші композиції рок-тріо можна буде уже завтра, 28 серпня, під час виступу MyVersal з нагоди відкриття нового концертного сезону у клубі «MonteRay Live Stage». Компанію музикантам складуть гурти The Spirals, Kriсhuss та Edison’s Garden.

Завтрашній виступ передуватиме початку осіннього турне MyVersal. Його подробиці музиканти обіцяють повідомити сьогодні о 17:00 на хвилях радіо «Europa Plus Україна».