Alloise повернулася із першим за три роки релізом

Співачка представила новий сингл «Knives». І він розкішний!

29 жовтня Alloise (сценічне псевдо Алли Московки. – Прим. ред.) перервала трирічну паузу у дискографії презентацією нової англомовної пісні «Knives».

Робота над синглом відбувалася на столичній студії Jam Sound під керівництвом Олега Аджикаєва.

Як повідомляють у прес-службі Alloise, пісня «Knives» з’явилася після довгої паузи та пошуків співачкою потрібних для гармонійного творчого процесу музикантів-однодумців.

«Співачка розповідає у композиції про ті трепетні переживання, які трансформували її і допомогли знову віднайти себе як нову, зрілу особистість», – додають у прес-службі Alloise.

І хоча формально звучання композиції витримане у стилістиці 90-х, проте це той випадок, коли з плином років пісня не втрачатиме своєї крутості. Окремо варто виділити вокал Alloise: вона ніколи ще так проникливо і переконливо не співала.

Наразі сингл «Knives» представлений лише на Саундклауді Alloise:

Зазначимо, що з часу виходу останнього донедавна релізу Alloise – спільного з Олексієм Лаптєвим a.k.a. CasualMan міні-альбому «Elaboration» (2016) – співачка переважно виступала із діджей-сетами а також концертувала у якості запрошеної вокалістки групи БУДУ.

Нагадаємо, також у творчому доробку сольного проекту першої екс-вокалістки гурту Gorchitza є два лонгплеї – «Bygone» (2013) та «Episodes» (2016).

За матеріалами: прес-служби співачки.