Адвокаты презентували сингл і зухвалий кліп «Детка»

Екранізована композиція увійде до дебютного студійника формації, реліз якого відбудеться уже на початку 2018-го.
адвокаты-детка-2017-клип
Фото: скриншот з відео

Новий проект екс-учасника гурту Dzierzynski Bitz Войцеха Дзержинського дебютував з новим синглом та яскравим і дещо зухвалим відеокліпом.

Екранізація пісні «Детка», за словами артистів, це «непередбачуваність кожного кадру, які починають розносити уяву слухача у процесі перегляду». Режисером відео став Нікіта Квасніков, а головну роль виконала Валерія Караман.

Войцех Дзержинський, лідер гурту Адвокаты: «Відео на наш дебютний трек – плід роботи команди моїх друзів, які захопилися піснею, придумали ідею і виклалися по максимуму, щоб зробити незвичайний і яскравий відеоряд».

За словами митця, «початкове художнє завдання було простим – прогулятися по підсвідомості красивої героїні, з якою відбувається щось особливе у реальному часі».

«Для цього у кінопавільйоні були побудовані інтер’єрні декорації, які добудовувалися і перероблялися у реальному часі у процесі зйомки. Розгадку сюжету можна знайти на останніх секундах відео», – додав Войцех.

Відеокліп «Детка»:

Додамо, що робота над екранізованим треком проходила на київській студії Badminton Music Studio. «Детка» увійде до дебютного альбому «адвокатів», реліз якого відбудеться на початку 2018 року. Під час роботи над платівкою музиканти надихалися творчістю культових американських гуртів LCD Soundsystem і Suicide.

Нагадаємо, п’ятого листопада столичний гурт ADAM презентував кліп на композицію «Танцюй Мила». Екранізована пісня увійде до першого альбому киян «ЧЮЗ МЮЗ».

За матеріалами: прес-служби гурту