Абіє присвятила нову пісню «незмінній силі кохання»

19-річна співачка презентувала весняно-романтичний сингл «Про Любов».
Абіе Про Любов Наталія Шевченко Abie
Фото: надане співачкою

Учора, 20 квітня, відбулася прем’єра нової пісні молодої миргородської співачки Наталії Шевченко, більш відомої за сценічним псевдонімом Абіє.

Композиція отримала назву «Про Любов» та, за словами мисткині, присвячена «незмінній силі кохання».

Абіє, співачка: «Нам так мало відміряно для того, аби жити. Нам непростимо мало. Часто ми не усвідомлюємо, що єдина сила, яка тримає нас на Землі – це любов. Ми гості на цій планеті, ми минаємо – незмінна лише сила кохання, енергія життя, той невидимий зв’язок між усіма нами. Від нас же нічого не потрібно, окрім любові одне до одного. Просто любити. І все».

Сингл «Про Любов»:

Зазначимо, що це перша нова пісня Абіє з часу виходу синглу «Море», який побачив світ на початку грудня минулого року і став першим комерційним релізом співачки.

«Є дві вічні теми, в які я назавжди закохана. Теми, що змушують мене мислити про головне, відключатися від зовнішнього світу і відчувати його на дотик водночас. Це море і осінь. Тому коли на плечі звалюються тонни опалого листя, я томно млію від поштовхів океану всередині себе.
Це нескінченно прекрасно.
Я готова лишитися жити у цій пісні.
Я несказанно щаслива, що можу поділитися нею із вами!», – розповіла тоді про композицію Абіє.

Нагадаємо, у творчолу доробку Наталії також є дебютний відеокліп на пісню «Зірка», який було презентовано 16 вересня 2017 року.