5 Vymir презентують на київському сольнику новий сингл «Вічність»

5 Vymir Вічність Sentrum
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Kris Kulakovska

Столичні інді-рокери анонсували концертну презентацію свого нового максі-синглу «Вічність». Захід відбудеться 15 квітня у київському клубі «Sentrum».

«Це вже буде четвертий великий сольний концерт за два роки у Києві. Група завжди експериментує з форматами шоу: грає зі струнним квінтетом чи оживляє персонажів класичних картин в київських локаціях. Що буде цього разу – лишається секретом. Але те, що буде цікаво – факт. 5 Vymir не роблять однакових концертів у рідному місті – це правило!», – інтригують у прес-службі інді-рокерів.

Випуск максі-синглу стане своєрідним розігрівом для прихильників гурту перед виходом повноцінного лонгплею, реліз якого заплановано на осінь.

«Музиканти – надзвичайно щасливі люди, адже їхня музика має шанс прожити на порядок довше, ніж вони самі. Розуміння цього – найцінніше, що може збагнути людина. Що залишиться після нас?
Власне, теми вічності та плинності часу, близькості та розлуки, тепла та холоду впливали на нас весь період створення нових пісень. Є внутрішнє відчуття, що це найкраще, що ми робили за все своє життя, але, звичайно, ми чітко розуміємо, наскільки багато роботи попереду», – говорять участники гурту 5 Vymir.

За словами музикантів, для запису лонгплею вони не планують влаштовувати кампанії по збору коштів. Натомість закликають меломанів купити квитки на їхній сольний концерт, що й стане вагомим внеском у його створення. Зробити це можна за посиланням (перші 100 акційних квитків за спеціальною ціною).

Нагадаємо, наприкінці минулого року 5 Vymir презентували свій перший різдвяний сингл: