Zворотня Dія представили ще одне лайв-відео

Хмельничани оприлюднили композицію «DIY», яку також зафільмували на цьогорічному фестивалі Rock&Buh.
Rock&Buh Zворотня Dія DIY Дій
Фото: скриншот з відео.

Днями хмельницький рок-гурт Zворотня Dія оприлюднив відеозапис композиції «DIY» (читається «Дій». – Прим. ред.), із якою вони виступали на цьогорічному фестивалі Rock&Buh.

«Пісня “DIY» – це заклик вірити власним думкам, ідеям та робити омріяне життя реальністю», – кажуть про композицію рокери.

Лайв-відео на пісню «DIY»:

Цікаво, що це уже другий оприлюднений рокерами відеозапис з цьогорічного фестивалю Rock&Buh за останній місяць: раніше колектив представив пісню «Орбіти».

Гурт Zворотня Dія був створений у 2009 році у місті Хмельницький. Нинішня музична стилістика колективу поєднує у собі елементи альтернативи, репкору та електроніки. В текстах пісень гурут часто зустрічається соціальна та філософська тематика.

«Сьогодні – це суміш щільних гітарних рифів, скажених ритмів та синтезованого звуку», – описують свою творчість рокери.

Після дворічної перерви гурт з минулого року веде активну концертну діяльність та створює новий матеріал, який найближчим часом можна буде послухати на фестивалі Zagata.

Нагадаємо, на початку травня відбулася презентація студійного лайв-відео молодої виконавиці із Хмельницького Zabavka, у якому також взяли участь музиканти місцевого гурту Чумацький Шлях (CH.SH).

За матеріалами: прес-служби MVUA.