Женя і Катя випустили дебютний міні-альбом «Втомлене Місто»

Женя і Катя Втомлене Місто MusicInUA.com
Фото: з офіційної спільноти дуету у ВКонтакте

Акустичний дует із Вінниці нещодавно розжився дебютним міні-альбомом «Втомлене Місто». Реліз умістив шість авторських композицій Жені Мартинюка і Каті Титченко та пісню «Зима» на слова чернівецької поетеси Ольги Кутиніної. До слова, музику до вищезгаданого твору написав Олексій Ляхович.

Також у роботі над EP парі допомагав барабанщик вінницьких хардкорщиків Space Of Variations Тіма Касаткін.

Євген Мартинюк, гітарист та вокаліст гурту Женя і Катя: «Все почалося тоді, коли я зустрів Катю (Катерину Титченко. – Прим. ред.), свою дівчину. І все те, що відбувалось з нами – вилилось у пісні. Ми коли зустрілись, навіть і не думали, що будемо разом займатись музикою. Я навіть не знав, що вона співає… Цим міні-альбомом ми, як би це банально не звучало, прагнули показати себе, відкритись людям, показати свій світ. І ми дуже раді, що багатьом ЕР сподобався і всі кажуть, що пісні несуть щось тепле та світле».

Додамо, що запис міньйону «Втомлене Місто» відбувався на домашній студії дуету. Ознайомитись із добіркою можна на офіційному Саундклауді Жені і Каті:

Нагадаємо, кілька тижнів тому мандрівниця Jerry Springle представила нову пісню «The Sorry Song», яку було написано на укулеле.