Жадан і Собаки показали «Бухло»

Історія, описана у пісні, «проста й, на жаль, доволі печальна».
жадан і собаки - бухло - кліп
Фото: стоп-кадр із відео

Харківські ска-панк-рокери Жадан і Собаки презентували кліп на пісню «Бухло». Сама композиція була написана минулої зими.

«Історія пісні проста й, на жаль, доволі печальна: помер знайомий, помер від бухла, в доволі молодому віці. Ось йому цю пісню й присвячено. Всі ми ламані господньою любов’ю, всі ми нею й тримаємось. Тому бережіть одне одного й підтримуйте вітчизняного виробника», – ідеться у анотації до відео.

До речі, окрім учасників Жадан і Собаки у кліпі, зйомки якого відбувалися у столичному «Докер Пабі», можна побачити лідера гурту The Вйо Мирослава Кувалдіна.

Також музиканти висловили подяку «релігійним громадам за розуміння», «поліції – за те, що не приїхала», «вітчизняному виробнику – за якісну продукцію». Окремої подяки від Сергія Жадана і компанії удостоїлися українські музичні телеканали, які не взяли новий кліп гурту у ротацію.

«Ви робите нас сильнішими й тверезішими!», – наголосили учасники колективу.

Відеокліп «Бухло»:

Нагадаємо, на початку березня 2017 року арт-рок-гурт Оркестр Че записав EP на вірші Сергія Жадана. Реліз містить шість треків, робота над якими проходила на місцевій студії звукозапису «О!».