Zetetics виклали в мережу відеозапис столичного концерту

Захід відбувся 22 жовтня у столичному клубі «Atlas».
Zetetics Lika Bugaeva відео концерт live
Фото: стоп-кадр із відео

Гурт Ліки Бугайової оприлюднив запис концертної презентації другого альбому.

«Ми презентуємо повне live-відео київського концерту на нашому YouTube-каналі. Це результат роботи нашої команди і точка відліку – з новою музикою, якісним світлом, звуком та новою назвою. Щоб у всіх містах і країнах, куди ми ще не встигли доїхати, нас швидше змогли побачити і відчути. Просто вмикайте!», – зазначено у описі до відео.

До відеоверсії потрапило 16 композицій, враховуючи і україномовну «Тримай Мене».

«Того дня я усвідомила, що я щаслива людина. Те почуття, коли ввалюється в гримерку після [концерту], а тебе – немає. Ти залишилася в стінах. Сцені. Світлі. Людях. А кров, як кайф, біжить. І усе неважливо. Це як найсильніша любов.
Тоді я зрозуміла, що не здамся. У мене народилася віра у те, що ми робимо. І абсолютна впевненість у команді…», – емоційно написала фронтвумен колективу Ліка Бугайова.

Відеоконцерт із презентації альбому «Zetetic»:

Нагадаємо, через дев’ять днів після означеного концерту гурт імені колишньої учасниці «Голосу країни» Ліки Бугайової змінив назву на Zetetics.

«Під цією назвою і плануємо підкорити світ. Приймаємо вітання!», – прокоментували перейменування гурту його учасники.

А вже 27 листопада Zetetics зіграють свій перший unplugged. Захід відбудеться у київському «Apelsin magic cafe». Вартість квитків – 100 гривень. При резервуванні столиків – вхід вільний.