Закарпатці зняли зворушливий пластиліновий кліп на «Колискову» Vivienne Mort

Менш ніж за тиждень відео набрало більше 50 тисяч переглядів на YouTube.
Vivienne Mort-Колискова-відео-пластиліновий кліп-пластиліновий мультик-2015
Фото: стоп-кадр із кліпу

Студентки Коледжу мистецтв імені Альберта Ерделі Закарпатського художнього інституту Соломія Ковальчук, Владислава Мазур, Софія Ваць, Тетяна Лях і Тамара Довганич створили пластиліновий кліп на пісню гурту Vivienne Mort «Колискова». Відео, викладене на YouTube 27 листопада, зібрало вже майже 50 тисяч переглядів.

Як розповіла MusicInUA Соломія Ковальчук, ролик було створено для конкурсу «Кращий студент Закарпаття-2015», в якому брала участь Владислава, яка, за словами подруг, «гарно співає, грає на піаніно та ще й художниця-керамістка».

Соломія Ковальчук, одна із авторів кліпу: «Хотіли зробити щось зворушливе, достукатись до сердець кожного з глядачів. Я сиділа і годинами вибирала пісню, а потім згадалась саме «Колискова» і відразу ж в голові з’явилась картинка цього мультфільму… Це надзвичайно мила пісня, ніби з наївним дитячим поглядом на світ! Коли я скинула її Владиславі [Мазур], то сумнівів не лишилося: на неї композиція справила таке враження, що вона просто сиділа і ридала півгодини».

Оскільки дівчата шукали ноти «Колискової», вони писали фронтвумен Vivienne Mort Даніелі Заюшкіній.

«Ми повідомили про те, що хочемо зняти мультфільм саме на цю пісню, і заперечень з її боку не було. Навпаки, вона навіть допомагала знайти ноти, надіславши координати свого піаніста», – говорить Соломія.

Дівчина також зізнається, що «на цей мультфільм було витрачено останні сили», але зупинятися молоді митці не збираються.

«Ми відпрошувались з пар, сиділи допізна в коледжі. А потім я мало не до ранку ще монтувала цей мультик… Але після того, як Владислава перемогла з ним на конкурсі, після того, як ми виклали [кліп] в мережу і зібрали стільки переглядів і відгуків, сумніви щодо продовження «в тому ж дусі» зійшли нанівець. В нас вже є кілька ідей і, можливо, вже після нового року ми приступимо до зйомок наступного мультфільму», – зазначила Соломія Ковальчук.

Пластилінова «Колискова»:

До слова, пісня «Колискова» увійшла до міні-альбому «Filin», який побачив світ першого березня цього року.

Нагадаємо, восени Vivienne Mort презентували кліп на свій новий сингл «Ти Забув Про Мене».