З’явилася можливість передзамовлення альбому Vakula, присвяченого Джиму Моррісону

Офіційний реліз платівки «Dedicated To Jim Morrison» відбудеться 28 серпня.

Музичний проект відомого далеко за межами України і мало знаного у себе на Батьківщині продюсера та діджея Михайла Вітюка Vakula готується випустити другий за цей рік лонгплей. Платівка-присвята фронтмену The Doors традиційно вийде на власному лейблі артиста «Leleka» та складатиметься із 11 нових композицій.

«Люди запитують мене: «Чому ти присвячуєш свою музику Джиму Моррісону, усі і так давно знають, хто він. Навіщо?». Я розповім вам чому. Тому що Джим розбудив мене. Я спав, як і ви спите. Я перебував у зоні комфорту, приймаючи ці нові правила життя. Так, ще донедавна я був уві сні і нечітко бачив те, що відбувається навколо мене. Як і ви, я давно знайомий із [творчістю] The Doors, але цього разу [по-новому] відкрив їх для себе через звук. Від звуку до лірики. І я маю на увазі щось значно гибше, вимовляючи слово «звук». Завдяки Джиму я почав учитися грати на гітарі, барабанах, губній гармошці та навіть іноді думаю співати, практикуючись у ванній», – аргументовано пояснив причину появи цього альбому Михайло.

Цікаво, що під час запису композицій музикант використовував вінтажні музичні інструменти, а сам запис було зроблено на бобінну плівку. Уже традиційно новий реліз Вітюка вийде на вінілових платівках, а увесь підготовчий процес для його випуску відбувався на лондонській студії «Alchemy Mastering».

Передзамовити вінілове видання лонгплею «Dedicated To Jim Morrison» можна за посиланням.

Нагадаємо, що попередній альбом Vakula «A Voyage To Arcturus» побачив світ у січні цього року.

Обкладинка та трек-ліст «Dedicated To Jim Morrison»:

Vakula Dedicated To Jim Morrison Михайло Вітюк The Doors vynil cover

01. The Agreement
02. For Jim
03. A Memorable Fancy
04. The Canyon Road
05. Proverbs Of Hell
06. Mississippi Delta
07. The Human Abstract
08. Good Advice
09. Airolg
10. Beatnik Dance
11. Tien Beach

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *