Вийшов новий кліп проекту K.A.T.Y.A «Кем Была Я»

K.A.T.Y.A Кем Была Я кліп
Фото: скріншот із кліпу

Учора, 15 жовтня, відбулася прем’єра нової відеороботи київського проекту K.A.T.Y.A. Творцями анімаційного кліпу на пісню «Кем Была Я» стали Гоша Винокуров та Ells Wake, а робота над його створенням тривала більше півроку. Головними героями відео стали вокалістка проекту Катерина Роговая та хореограф Анатолій Сачівко.

«Мені пощастило зустріти дуже талановитих ілюстраторів Гошу Винокурова і Ells Wake, які володіють неймовірною уявою та глибоким внутрішнім світом. Я щаслива, що мій новий кліп – [результат] їхньої колаборації.
Кліп сповнений деталей, які, так чи інакше, мали місце у моєму житті. Вінтажна друкарська машинка батьків з латинським шрифтом, постер до фільму «Trainspotting» («На голці»), який висів у моїй кімнаті на дверях, пальми Лос-Анджелеса, синє волосся, зірка Давида і багато іншого. Відмінно зі своєю роллю впорався Толик Сачівко, мій улюблений хореограф-постановник, із яким мені вже довелося попрацювати на зйомках кліпу «Новий Файл». Історія оповідає про легке божевілля, про любовні переживання, про чоловіка, який переслідує наче тінь, про вирвані роки, що схожі на вирвані з особистого щоденника сторінки. Його можна переглядати безліч разів і помічати кожного разу щось нове», – описує нову роботу свого проекту Катерина.

Кліп «Кем Была Я»:

Нагадаємо, що офіційний реліз синглу відбувся шостого жовтня. Проте уперше пісня була опублікована в Інтернеті ще у березні, через місяць після виходу дебютного міні-альбому K.A.T.Y.A «Секреты»:

Пісня «Кем Была Я» стала лід-синглом, що передує виходу дебютного лонгплею із такою ж назвою. Його реліз має відбутися цієї осені.

За матеріалами: прес-служби співачки